Listopad 2014

Nestíhám, nestačím, nesvačím, chvátám a pořád je málo času :)

3. listopadu 2014 v 22:50 | Kwítko |  ostatní
Táákže, po dlouhé době se opět hlásím. Pořád jsem zde, pořád cestuju a žiju a pořád plánuju v blogu pokračovat i stále psát články o mém cestování a stopování a nějaké ty tipy... ale momentálně prostě nestíhám.

Jsem v posledním ročníku Skotské Univerzity, do ledna musím napsat asi sto stránkovou práci, se kterou jsme ještě nezačala, pracuji až 25hod týdně (to abych si vydělala na své další cestování) a kromě toho všeho mám prostě tisíc miliónů aktivit. (Jo a začala sem s horolezením, třikrát týdně se teď dodírám na stěnách).

Každopádně, pokud ne dříve (což já doufám, že tu a tam už čas mít budu) tak nejpozději v lednu sem rychle začnu dávat více článků o svém nedovyprávěném cestování po Jihoafrické Republice, o svém projektu Knihovna na Madagaskaru (moc poůžete když na facebooku lajknete Madagascar Bookfeeding Project), o svém stopování po Balkánu (a hlavně Albánii) a jak už mě pár lidí požádalo, se dá stopovat, nějaké tipy a přítelské destinace na stop a tak dále :)

Pro teď, pro ty co chtějí dodat odvahu a odhodlání, požádali mě na Mladiinfo ať jim něco o sobě napíšu, a tak teď tam vydali můj článek... i stránka sama o sobě je super, tak doporučuji (když už ne můj článek) prohlédnoout si možnosti co nabízejí na stránce...

Jo a také na hedvabnastezka brzo vyjde můj článek o Knihovně na Madagaskaru... teď mi poslali jen zkušební verzi, nevím jestli se vám to rozjede ale můžete zkusit... více méne jsem to psala taky já a tady na blog bych asi napsala něco podobného :)

Tralala a brzo na čtenou :)

Cestujte a vzhůru do oblak a do světa!