Kota Kinabalu - Roti chanai a malé letiště

11. března 2013 v 14:38 | Kwítko |  Malajsie
Kota Kinabalu, největší a taky takové hlavní město v Sabah části Bornea. Taky se tomu říká KK (kej kej)...

letiště mají strašně malinké, takže se tam opravdu neztratíte, a přímo tam mě počkala jedna holčina z Couchsurfingu, se kterou sem se domluvila den předem přes net... Vyzvedla mě, pokecaly sme o cestvání, zašly do města, ukázala mi něco kolem (nic moc speciálního, pokud vyloženě nechcete na nějaké turistické ostrůvky, kde se pořádá tisíce výletů lodí denně tak tu déle než den nezůstávejte)...

No více méně nic moc, večer sem se potkala s Laurou a Bastiánem, oba jsou němci, Laura cestuje už rok po Asii a Basti půl roku, a celou dobu jen malajsie... domlouváme se a druhý den ráno směr Kinabalu national park stopem :))


Sraz sme si dali na úžasném místě na Roti chanai, a to, pokud budete kdekoliv v malajsii musíte zkusit! Je to něco jako taková suchá palačinka, al ejen to tak vypadá je to spíše indický chleba, není to palačinkové těsto... no a je to s kari nebo hrachovou omáčkou... a je to jen za 4ringity když si dáte dva kousky chleba (bohatě stačí) i s čajem s mlíkem... (bez čajen jen 1MYR za jeden kus!) a prodávají to všude :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama